• Producent - NatureDiet

Naturediet to karma dla psów, która powstaje w oparciu o lokalne produkty, które z powodzeniem mógłby zjeść także człowiek – jesteśmy przekonani, że trudno o lepszą rekomendację. To ważna informacja, ponieważ wiele karm dostępnych na rynku zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, które trudno uznać za mięso. Brytyjska marka Naturediet priorytetowo traktuje zdrowie czworonogów, a tym samym zbilansowaną dietę bogatą w białko zwierzęce. To etycznie odpowiedzialny producent jedzenia dla psów, które traktuje jak przyjaciół, a więc z należytym szacunkiem. Karma Naturediet powstaje z mięsa pochodzącego z certyfikowanych hodowli, także ryby marka pozyskuje ze sprawdzonych źródeł, ponieważ jednym z filarów jej działalności jest identyfikowalność poszczególnych składników.

Karma, która powstaje z miłości do psów

Marka Naturediet sprzeciwia się produkcji karmy dla psów z niskiej jakości składników tylko po to, by obniżyć koszty – należy mieć pełną świadomość, że tania karma dla psa jest tania tylko dlatego, że zaoszczędzono na składnikach, z których powstała. Twój pupil z pewnością doceni świeże mięso z certyfikowanej hodowli (może certyfikat nie będzie dla niego istotny, ale już wysoka jakość na pewno) z dodatkiem pysznych warzyw, a Ty będziesz mieć pewność, że dbasz o jego zdrowie. Karma pakowana jest w pudełka wykonane z tektury z certyfikatem FSC, które można recyklingować. Produkty Naturediet są:

  • bezglutenowe, a niektóre nawet bezzbożowe,
  • przygotowane ze świeżych składników, pochodzących od lokalnych producentów,
  • doskonałe dla psów wymagających specjalistycznej diety, 
  • niskoprzetworzone,
  • tworzone z myślą o psach i środowisku. 

Naturediet jest zwolennikiem zasady feel good, która zakłada troskę o zwierzęta, przyrodę i otaczającą nas rzeczywistość.

Brak produktów do wyświetlenia