• Program lojalnościowy

Zapraszamy do skorzystania z naszego programu lojalnościowego, który jest idealnym rozwiązaniem dla każdego miłośnika psów. Dzięki niemu, każde wydane 1 zł w naszym sklepie zoologicznym przekłada się na 1 punkt na Twoim koncie. Te punkty to więcej niż tylko nagroda – to Twój 2% zwrot za każde zakupy, który możesz wykorzystać w dowolnym momencie na co tylko zechcesz.

Każde 50 punktów to 1 zł do wykorzystania na rabaty, co oznacza, że zbierając punkty, efektywnie otrzymujesz zwrot wartości zakupów. Możesz je wymienić na dowolny produkt z naszej bogatej oferty dla psów – od karmy, przez zabawki, aż po akcesoria – dopłacając jedynie symboliczną złotówkę po osiągnięciu odpowiedniej liczby punktów.

Jak rozpocząć przygodę z naszym programem? To proste:

  1. Załóż konto w naszym sklepie.
  2. Dokonaj zakupów i ciesz się gromadzeniem punktów.
  3. Wykorzystaj swoje punkty na rabaty lub wymień je na wymarzone produkty dla swojego pupila.

Pamiętaj, każdy zakup przynosi Ci korzyści. Im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz. Punktów nie można przekazywać innym osobom, ale możesz je wykorzystać w dowolny sposób, sprawiając radość sobie i swojemu czworonożnemu przyjacielowi. Dołącz do naszego programu lojalnościowego już dziś i zacznij czerpać korzyści z każdego zakupu.
Punkty naliczane są po realizacji zamówienia!

 

Zapisz się do naszego newslettera!

Nie przegap okazji i nowości – wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera, a otrzymasz na pierwsze zakupy rabat w wysokości 10zł.