• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - SodaPup

SodaPup to jedne z najpopularniejszych zabawek w Ameryce. Ich wyjątkowe wzory, jakość i wytrzymałość sprawiły, że znalazły się one w tysiącach zagranicznych sklepów.  W ofercie posiadamy zabawki pływające, świecące, na sznurku, frisbee oraz zabawki do wypełniania jedzeniem (licki maty, miski spowalniające i inne).

Firma SodaPup opracowała gamę produktów, które mają za zadanie urozmaicenie posiłków w tym maty do lizania (eMats) i miski spowalniające jedzenie (eBowls). Wszystkie te produkty przynoszą korzyści związane ze spowolnieniem jedzenia. Zapewniają one psu rozrywkę, zapobiegają przekarmieniu, uspokajają psa poprzez lizanie, pomagają utrzymać świeży oddechu, zdrowe zęby i dziąsła, oraz wspomagają zdrowie układu trawiennego. Produkty SodaPup wyznaczają nowy standard w kategorii zabawek inter-aktywnych dzięki cięższym, bardziej wytrzymałym konstrukcjom i niesamowitym wzorom, które stanowią większe wyzwanie dla psa, zapewniając mu zajęcie na długie godziny.

Wszystkie gumowe zabawki dla psów SodaPup są produkowane w USA z materiałów zgodnych z FDA, bezpiecznych dla Twojego psa. Opatentowana przez firmę SodaPup mieszanka gumy zapewnia maksymalną wytrzymałość na rozerwania, dzięki czemu nasze zabawki są twardsze niż inne. SodaPup ma trzy mieszanki: Puppy Rubber, Average Chewer Rubber oraz Magnum Black. W ofercie posiadamy zabawki do żucia, podajniki smakołyków, zabawki urozmaicające, zabawki do przeciągania się i zabawki do aportowania. Nikt nie ma tak szerokiej oferty zabawek gumowych jak SodaPup !

Nylonowe zabawki SodaPup zostały wyprodukowane w USA z materiału bezpiecznego dla psów, zgodnego z normami FDA. Jest to Nasz najbardziej wytrzymały materiał dla najbardziej wymagających psów. Nylon to twardy materiał, który imituje żucie kości, ale jest bezpieczniejszy. Żucie nylonowych zabawek pomaga zapewnić świeży oddech poprzez usuwanie płytki nazębnej i bakterii z zębów psa.

Firma SodaPup jest pionierem w projektowaniu nylonowych zabawek, które służą zarówno jako urozmaicenie zabawy jak i zapewniają psu realizację potrzeby żucia.  Wiele z naszych zabawek ma teksturę, w której można umieszczać jedzenie, co stanowi dodatkowe wyzwanie dla psa.

W SodaPup wierzymy, że nasze wybory nas określają.  Nie jesteśmy firmą, która kieruje się tylko zyskiem.  Dążymy do prowadzenia działalności w sposób, który jest korzystny dla ludzi i planety, nie wspominając już o Twoim psie. Co to oznacza?
Specjalizujemy się w innowacyjnych, wyprodukowanych w Ameryce zabawkach dla psów, przeznaczonych dla miłośników mocnych wrażeń. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Stanach Zjednoczonych, gdzie możemy zapewnić integralność naszych materiałów, procesu produkcyjnego i ostatecznie jakości. Nasze zabawki są tak skonstruowane, aby były trwałe, dzięki czemu  nawet jeśli masz w swoim życiu czworonożnego niszczyciela zabawek, będziecie mogli cieszyć się naszymi produktami, przez długie lata!
Nie wszystkie psy i nie wszyscy rodzice psów są tacy sami. W SodaPup stworzyliśmy wyjątkowe kolekcje, aby zadowolić różne grupy odbiorców. Nasze marki zabawek to USA-K9, Industrial Dog, Spotnik, MuttsKickButt i oczywiście SodaPup.