Powered by Smartsupp
 • Kategorie
 • Szukaj
 • Karma sucha dla wybrednych psów

Sucha karma dla wybrednych psów

Psy to wyjątkowo inteligentne stworzenia, które doskonale wiedzą, czego chcą i na co mają ochotę. Niestety często przekłada się to na problemy ze spożywaniem posiłków, na które psiak niekoniecznie ma ochotę. Twój pupil nie ma zamiaru jeść karmy suchej, którą podajesz mu na co dzień? Być może nie odpowiada mu skład, smak… a może zapach. Niezależnie od powodów, jesteś w dobrym miejscu, aby rozwiązać problem ze swoim czworonogim przyjacielem. Zobacz karmy dla wybrednych psów w Psie Dobre i złóż zamówienie!

Jaka jest najlepsza karma dla wybrednego psa? Wyselekcjonowany skład to podstawa!

Ciężko tak naprawdę oszacować, jaka karma dla psa będzie idealna z punktu widzenia zwierzęcia. Dobre karmy dla wybrednych psów to takie, które mają bezpieczny i wyselekcjonowany skład, a także nie powodują niestrawności żołądkowych.

Często sporym problemem wybrednych psów jest fakt, że opiekunowie kupują kiepskie jakości suchą karmę w marketach. Jeśli chcesz zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie swojego pupila, koniecznie wybieraj karmy z naszej oferty. W Psie Dobre znajdziesz wyselekcjonowaną suchą karmę dla psów niejadków, która zachęci do jedzenia nawet wyjątkowo problematycznego psiaka.

Nasze suche karmy dla wybrednych psów nie zawierają sztucznych polepszaczy smaków, które są potencjalnym zagrożeniem dla układu pokarmowego pupila. Mamy w ofercie suchy pokarm najwyższej jakości, który wyróżnia się takimi cechami, jak:

 • dużą zawartością białka,
 • mnogością połączeń smakowych,
 • zawartością witamin i minerałów,
 • odpowiednio wysoką kalorycznością.

Ciekawe połączenia naturalnych smaków i aromatów mogą pomóc właścicielom psów w nakłonieniu ich do spożywania suchej karmy. Oczywiście odpowiednio duża miseczka na właściwej wysokości jest ważna. Niemniej jednak wysokiej jakości sucha karma dla wybrednych psów przekłada się na realną szansę zachęcenia zwierzaka do zjedzenia podanego dania.

Co zrobić, aby poradzić sobie z psem niejadkiem? Sposoby na wybrednych pupili

Jeśli Twój pies nie chce jeść podawanej mu karmy, możesz wprowadzić pewne zmiany w codziennej diecie. Przede wszystkim: staraj się regularnie różnorodność posiłków a także ich różną strukturę. To podstawa, aby pies nie znudził się. Możesz też wprowadzić mokry i suchy pokarm na zmianę, zadbaj o odpowiednią dawkę ruchu pupila oraz zainwestuj w wysokiej klasy suchą karmę dla wybrednych psów – kupisz ją w naszym sklepie online Psie Dobre!

Dlaczego psy bywają wybredne?

Oczywiście może zdarzyć się, że pies będzie wybredny ze względu na swój trudny charakter. Wtedy właścicielowi nie pozostaje nic innego, jak złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym Psie Dobre na suchą karmę dla wybrednych psów. Nasza oferta jest na tyle różnorodna, że na pewno dopasujesz rodzaj pokarmu do potrzeb i preferencji Twojego psiaka.

Kiepski apetyt u czworonoga może też świadczyć o pewnych problemach zdrowotnych. Wtedy wybredność na pokarm prawdopodobnie nie zmieni się po jego zmianie, aczkolwiek podawanie psu suchej karmy o kiepskim składzie może być przyczyną kłopotów zdrowotnych takich, jak:

 • próchnica zębów,
 • ból dziąseł,
 • problemy z jelitami i przewodem pokarmowym,
 • otyłość.

Jest wiele czynników, które powodują, że pies staje się wybredny i nie chce jeść podawanego pokarmu. Zachęcamy do tego, aby spróbować suchej karmy dla wybrednego psa z naszego sklepu internetowego Psie Dobre. Mamy najlepsze karmy na rynku, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających pupili i ich opiekunów.