Powered by Smartsupp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - BUBA


Buba - zabawki i akcesoria dla domowych pupili

Jak każdy właściciel lubisz rozpieszczać swojego czworonożnego przyjaciela? Sięgnij po produkty marki Buba! W asortymencie producenta znajdziesz zróżnicowane zabawki dla kotów i psów, które pozwolą na radosną zabawę i zapewnią pupilowi zajęcie w chwilach rozłąki. Buba przygotował także praktyczne akcesoria dla zwierząt, przydatne podczas spacerów czy nauki czystości. Jakie interesujące propozycje czekają na Ciebie w naszej ofercie?


Zabawki Buba dla kotów - do wspólnej i samodzielnej zabawy

Myszki, piórka, dzwoneczki… To zabawki doskonale znane wszystkim właścicielom kotów. Szukasz nowych propozycji dla swojego małego ulubieńca? Doskonale trafiłeś! W ofercie marki Buba znajdziesz wiele modeli akcesoriów dla mruczących czworonogów, które staną się nieodłącznym elementem wspólnych zabaw. Twojemu pupilowi z pewnością przypadną do gustu zabawki z piórkami lub dzwonkami, przyciągające uwagę i pobudzające naturalny instynkt polowania. Przeznaczone do samodzielnej zabawy, podobnie jak pluszowe myszki zajmą kota na długi czas. A może wolisz wspólne aktywności ze swoim ulubieńcem? W takiej sytuacji przyda Ci się długa wędka, która skutecznie zachęci zwierzaka do wysiłku fizycznego, przynosząc Wam wiele radości z chwil spędzonych w swoim towarzystwie.


Zabawki Buba dla psów – na spacer i wolny czas

Podobnie jak koty, także i psy przepadają za różnego rodzaju zabawkami. Dostosowane rozmiarem do wielkości czworonogów, umożliwiają im beztroską zabawę bez ryzyka przypadkowego połknięcia. Jakimi zabawkami dla psów warto się zainteresować? Godne uwagi będą pluszowe maskotki w kształcie lodów czy zwierzątek. Idealne do podgryzania i przeżuwania, pozwolą zaspokoić naturalną potrzebę żucia oraz zrelaksować się w czasie samotnych chwil. Obowiązkowym wyposażeniem psa powinna być gumowa piłeczka lub ring. Dedykowane do podrzucania i aportowania, będą przydatne w czasie spacerów i treningów – umożliwiając zwierzakowi łatwiejsze spożytkowanie nagromadzonej energii. Twój psiak zostaje sam w domu w czasie, gdy udajesz się do pracy lub na zakupy? Koniecznie pozostaw mu gumową kostkę lub piłkę wypełnioną przysmakami, dzięki której pupil łatwiej zniesie rozłąkę i zajmie się zabawą w czasie Twojej nieobecności.


Akcesoria Buba dla psów

W asortymencie marki Buba nie zabrakło praktycznych akcesoriów dla psów. Podstawowym elementem wyposażenia każdego właściciela wyprowadzającego swojego czworonoga są woreczki na psie odchody. Wytrzymałe i przyjemnie pachnące, umożliwią łatwe posprzątanie nieczystości po swoim ulubieńcu. Umieszczając je w specjalnym etui przypiętym do smyczy lub kluczy, już nigdy nie zapomnisz zabrać ich ze sobą na spacer – dzięki czemu będą one zawsze pod ręką. W Twoim domu mieszka uczący się czystości szczeniak, schorowany psi senior lub pies, który często wraca ze spaceru ubrudzony? W takim przypadku przydadzą Ci się również duże, wielorazowe podkłady. Skutecznie pochłaniają one wilgoć, nie przemakają i szybko schną, doskonale sprawdzając się jako dodatkowa warstwa pod legowisko lub podłoże w szczenięcym kojcu.