• O nas

Witaj Zwierzolubie!

Pierwszym, i może błahym powodem, dla którego powstał ten sklep, jest ogromna miłość do zwierząt!
Nazwa sugeruje, że główną miłością darzymy psiaki, ale nic bardziej mylnego. Nasz sklep to sklep dla psów i kotów. Co rozumiemy przez pojęcie miłość? Dbanie o zdrowie, poprzez polecanie Wam produktów z prostym składem, bez dodatków konserwantów i polepszaczy smaków. Jeszcze dobrze mnie nie znacie, jako właścicielki tego sklepu dla psa i kota, ale mogę Wam zaręczyć, że asortyment sklepowy jest bardzo mocno selekcjonowany, a więc w 100% bezpieczny. Oferta powiększa się powoli, ale wynika to z faktu, że nasz sklep zoologiczny wybiera i szuka tylko najzdrowszych i najfajniejszych produktów dla Twojego pupila.

Miłość do zwierząt zaszczepili we mnie rodzice. Od małej dziewczynki zawsze w moim domu było jakieś zwierzątko czy to szczurek, czy kotek, a także pies😊 Ale żeby potwierdzić Wam, dlaczego PsieDobre.pl jest wyjątkowe, muszę wspomnieć skąd pomysł na taki sklep dla psów, a następnie także sklep dla kotów. Moją największą miłością był mój pies Roki, zostałam jego właścicielką jako 7 letnia dziewczynka. Trafiając do mnie ze schroniska Roki miał około roku. Nasza wspólna historia trwała kolejne 19 lat! Tak, dobrze przeczytałeś/-aś mój ukochany pupil żył 20 lat. Jeśli zastanawiasz się jak to możliwe - odpowiem Ci, że to zapewne kwestia genów, ale także opieki jaką go obdarzyłam oraz pożywienia, które przyjmował. Po tym czasie byłam pewna, że kolejny pies, który zawita u mnie w domu będzie jadł dobrą jakościowo karmę dla psa. No i stało się! Zawitał do mnie mały Jack Russel Terrier, którego nazwałam Hunter. Okazał się on bardzo bystrym przedstawicielem rasy. Hunter kocha sztuczki, pozowanie przed aparatem i dobre jedzenie. Chciałam pokazać ludziom mojego psa i założyłam mu profil na Instagramie (nie ma wstydu, skoro tu siedzisz to zapewne Twój pies też ma konto na Instagramie 😊) Odzew na profilu Hunterka był niesamowity! Teraz obserwuje go kilka tysięcy osób. Tworzymy na jego profilu zgraną paczkę z naszymi obserwatorami. Profil ten zasłynął z oceniania składu karm oraz przysmaków dla psów. Dzięki temu zaczęłam się jeszcze mocniej interesować zdrowym żywieniem psa i kota i właśnie te zainteresowania sprawiły, że mogłam połączyć pracę z największą pasją! Tak właśnie powstał sklep dla psa PsieDobre.pl.
Zależy Ci na zdrowiu Twojego zwierzaka oraz długim i szczęsliwym życiu? Internesujesz się wszelakimi nowinkami w zoologi? Znasz najnowsze i kultowe zabawki dla piesków i kotków oraz jesteś wielkim fanem zdrowego i jakościowego pożywienia dla Twojego pupila? Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałeś twierdząco to znaczy , że ten sklep jest dla Ciebie!

PsieDobre.pl to sklep stworzony z pasji i miłości do zwierząt! Naszym motto jeest - ,, Jesteś tym co jesz" uważamy , że jakościowy posiłek ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie Twojego pupila. Długo nie mogliśmy znależć sklepu w którym wszystkie zdrowe i jakościowe produkty będą w jednym miejscu - stąd powstał pomysł aby stworzyć ten sklep.

Asortyment sklepu jest dokładnie sprawdzany i przemyślany nie znajdziesz tu Drogi Włascicielu dziadostwa - jesteśmy przeciwni chemi bo mamy na uwadzę troskę i dobrobyt zwierząt. Współpracujemy z topowymi markami dla których jakość nie jest słowem obcym. NIe tylko nasze ale także wasze zwierzaki zasługują na to co najlepsze i naturalne.

 Jesteśmy nowi w tej branży ale wierzę że RAZEM stworzymy jedną wielką psiedobrą ekipę , która ma fioła na punkcie dobrych produktów i tylko takie podaje Swojemu ukochanemu pupilowi!