• O nas

Witaj Zwierzolubie!

Zależy Ci na zdrowiu Twojego zwierzaka oraz długim i szczęsliwym życiu? Internesujesz się wszelakimi nowinkami w zoologi? Znasz najnowsze i kultowe zabawki dla piesków i kotków oraz jesteś wielkim fanem zdrowego i jakościowego pożywienia dla Twojego pupila? Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałeś twierdząco to znaczy , że ten sklep jest dla Ciebie!

 

PsieDobre.pl to sklep stworzony z pasji i miłości do zwierząt! Naszym motto jeest - ,, Jesteś tym co jesz" uważamy , że jakościowy posiłek ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie Twojego pupila. Długo nie mogliśmy znależć sklepu w którym wszystkie zdrowe i jakościowe produkty będą w jednym miejscu - stąd powstał pomysł aby stworzyć ten sklep.

 

Asortyment sklepu jest dokładnie sprawdzany i przemyślany nie znajdziesz tu Drogi Włascicielu dziadostwa - jesteśmy przeciwni chemi bo mamy na uwadzę troskę i dobrobyt zwierząt. Współpracujemy z topowymi markami dla których jakość nie jest słowem obcym. NIe tylko nasze ale także wasze zwierzaki zasługują na to co najlepsze i naturalne.

 Jesteśmy nowi w tej branży ale wierzę że RAZEM stworzymy jedną wielką psiedobrą ekipę , która ma fioła na punkcie dobrych produktów i tylko takie podaje Swojemu ukochanemu pupilowi!
No to co ? Lecimy w świat pięknych i zdrowych  produktów dla naszych futrzaków?

Ściskamy Cię mocno <3
Ekipa PsieDobre.pl