• O nas

Witaj Zwierzolubie!

Pierwszym, i może błahym powodem, dla którego powstał ten sklep, jest ogromna miłość do zwierząt!
Nazwa sugeruje, że główną miłością darzymy psiaki, ale nic bardziej mylnego. Nasz sklep to sklep dla psów i kotów. Co rozumiemy przez pojęcie miłość? Dbanie o zdrowie, poprzez polecanie Wam produktów z prostym składem, bez dodatków konserwantów i polepszaczy smaków. Jeszcze dobrze mnie nie znacie, jako właścicielki tego sklepu dla psa i kota, ale mogę Wam zaręczyć, że asortyment sklepowy jest bardzo mocno selekcjonowany, a więc w 100% bezpieczny. Oferta powiększa się powoli, ale wynika to z faktu, że nasz sklep zoologiczny wybiera i szuka tylko najzdrowszych i najfajniejszych produktów dla Twojego pupila.

Miłość do zwierząt zaszczepili we mnie rodzice. Od małej dziewczynki zawsze w moim domu było jakieś zwierzątko czy to szczurek, czy kotek, a także pies? Ale żeby potwierdzić Wam, dlaczego PsieDobre.pl jest wyjątkowe, muszę wspomnieć skąd pomysł na taki sklep dla psów, a następnie także sklep dla kotów. Moją największą miłością był mój pies Roki, zostałam jego właścicielką jako 7 letnia dziewczynka. Trafiając do mnie ze schroniska Roki miał około roku. Nasza wspólna historia trwała kolejne 19 lat! Tak, dobrze przeczytałeś/-aś mój ukochany pupil żył 20 lat. Jeśli zastanawiasz się jak to możliwe - odpowiem Ci, że to zapewne kwestia genów, ale także opieki jaką go obdarzyłam oraz pożywienia, które przyjmował. Po tym czasie byłam pewna, że kolejny pies, który zawita u mnie w domu będzie jadł dobrą jakościowo karmę dla psa. No i stało się! Zawitał do mnie mały Jack Russel Terrier, którego nazwałam Hunter. Okazał się on bardzo bystrym przedstawicielem rasy. Hunter kocha sztuczki, pozowanie przed aparatem i dobre jedzenie. Chciałam pokazać ludziom mojego psa i założyłam mu profil na Instagramie (nie ma wstydu, skoro tu siedzisz to zapewne Twój pies też ma konto na Instagramie ?) Odzew na profilu Hunterka był niesamowity! Teraz obserwuje go kilka tysięcy osób. Tworzymy na jego profilu zgraną paczkę z naszymi obserwatorami. Profil ten zasłynął z oceniania składu karm oraz przysmaków dla psów. Dzięki temu zaczęłam się jeszcze mocniej interesować zdrowym żywieniem psa i kota i właśnie te zainteresowania sprawiły, że mogłam połączyć pracę z największą pasją! Tak właśnie powstał sklep dla psa PsieDobre.pl.
Zależy Ci na zdrowiu Twojego zwierzaka oraz długim i szczęsliwym życiu? Internesujesz się wszelakimi nowinkami w zoologi? Znasz najnowsze i kultowe zabawki dla piesków i kotków oraz jesteś wielkim fanem zdrowego i jakościowego pożywienia dla Twojego pupila? Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałeś twierdząco to znaczy , że ten sklep jest dla Ciebie!

PsieDobre.pl to sklep stworzony z pasji i miłości do zwierząt! Naszym motto jeest - ,, Jesteś tym co jesz" uważamy , że jakościowy posiłek ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie Twojego pupila. Długo nie mogliśmy znależć sklepu w którym wszystkie zdrowe i jakościowe produkty będą w jednym miejscu - stąd powstał pomysł aby stworzyć ten sklep.

Asortyment sklepu jest dokładnie sprawdzany i przemyślany nie znajdziesz tu Drogi Włascicielu dziadostwa - jesteśmy przeciwni chemi bo mamy na uwadzę troskę i dobrobyt zwierząt. Współpracujemy z topowymi markami dla których jakość nie jest słowem obcym. NIe tylko nasze ale także wasze zwierzaki zasługują na to co najlepsze i naturalne.

 Jesteśmy nowi w tej branży ale wierzę że RAZEM stworzymy jedną wielką psiedobrą ekipę , która ma fioła na punkcie dobrych produktów i tylko takie podaje Swojemu ukochanemu pupilowi!