Powered by Smartsupp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - IcePaw


ICEPAW - karmy o prostym składzie

ICEPAW to marka założona przez Michaela Tetznera. Mistrza świata w psich zaprzęgach i wielokrotnego zdobywcy Pucharu Świata. Założyciel firmy podczas swoich wyścigów zauważył, że psy karmione wyłącznie resztkami ryb na terenie Kanady i Alaski okazywały się wyjątkowo zdrowe, wytrzymałe, odporne na choroby i uzdolnione. Zainspirowany swoimi spostrzeżeniami zaczął eksperymentować i opracowywać własne receptury psich karm z głównym składnikiem w postaci ryb różnego gatunku. Nazwa marki - ICEPAW - oznacza łapę niedźwiedzia polarnego, co ma symbolizować nie tylko naturę, ale także pasję jej założyciela.


ICEPAW - historia marki

Za sukcesem marki ICEPAW stoją prawdziwi profesjonaliści - doświadczony założyciel oraz zespół specjalistów żywieniowych. Firma została założona w 2012 roku. Jej początki skupiały się na opracowaniu wysokiej jakości karmy dedykowanej psom zaprzęgowym. Po wielu latach analiz żywieniowych producentowi udało się stworzyć kasze, przekąski i wysokiej jakości suplementy diety, odpowiednie nawet dla psów z nietolerancjami pokarmowymi. Obecnie marka ma w swojej ofercie między innymi suche i mokre karmy, a także przysmaki, oleje z ryb, gryzaki i suplementy diety dla psów sportowych. Produkuje też żywność dla kotów.


Jak powstają karmy ICEPAW?

Każda karma ICEPAW to produkt stworzony ze starannie wyselekcjonowanych składników, o maksymalnej zawartości substancji odżywczych. Produkcja karm odbywa się w Islandii, dzięki czemu czas od połowy ryby do jej przetworzenia może być skrócony do minimum. Ryby na karmy ICEPAW nigdy nie są zamrażane i rozmrażane przed użyciem. Żywność tej marki powstaje ze świeżego mięsa gotowanego w niskiej temperaturze lub suszonego w 20 stopniach. Dzięki temu bogate w witaminy, minerały i kwasy Omega ryby mogą zachować wszystkie swoje właściwości prozdrowotne. Mokra karma ICEPAW pachnie i smakuje jak świeżo złowiona ryba. W dodatku jest produkowana z dziko żyjących gatunków, co oznacza, że ma nie tylko doskonały smak, ale też najwyższą jakość. Do produktów ICEPAW nie dodaje się barwników ani konserwantów. Natomiast regularne kontrole surowców, procesów produkcyjnych i produktów końcowych pozwalają zagwarantować, że żywność dla zwierząt ICEPAW jest nie tylko w pełni bezpieczna dla czworonogów, ale również najbardziej wartościowa.


Co charakteryzuje karmę ICEPAW?

Karma ICEPAW powstaje z ryb pochodzących z kontrolowanych łowisk. Uwzględnia minimalną ilość składników, co gwarantuje najlepszą możliwą tolerancję. W składach żywności dla zwierząt ICEPAW obecne są wyłącznie źródła białka i węglowodanów. Producent stawia na ryby, których mięso łatwiej i szybciej rozkłada się w psim żołądku, dostarczając organizmowi czworonoga niezbędnych substancji odżywczych. Karmy ICEPAW nie zawierają sztucznych barwników ani konserwantów. Są regularnie kontrolowane zarówno na etapie pozyskiwania surowców, jak i w trakcie produkcji. Badaniu podlegają także produkty końcowe. Wszystko to sprawia, że karma ICEPAW to najlepszy wybór dla psów z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.