Powered by Smartsupp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki KONG

KONG - Zabawki dla psa

Kong to marka produkująca zabawki dla psów i kotów, znana na całym świecie. Kultowym produktem tej firmy jest zabawka KONG classic – jest to zabawka w kształcie bałwanka, która jest stworzona z bardzo odpornej gumy i ma wydrążony otwór, dzięki któremu możemy wsadzić przysmaki lub karmę mokrą do środka, przez co zapewniamy pupilowi świetną rozrywkę na dłuższą chwilę. KONG dla psa występuje w różnych rozmiarach i grubościach gumy, aby każdy pies niezależnie od wielkości oraz wieku mógł z niej korzystać.

Prócz typowych zabawek w kształcie bałwana, KONG oferuje także: gryzaki dentystyczne, piłki, szarpaki, wytrzymałe zabawki pluszowe, zabawki pływające na wodzie oraz różne zabawki interaktywne i akcesoria.

Zabawki KONG są wytrzymałe i bezpieczne

Najważniejszą cechą jaką powinny spełniać zabawki to bezpieczeństwo. Zabawki KONG są produkowane z bezpiecznych, nietoksycznych materiałów i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. KONG zabawki dla psa w znakomitej większości wykonane są z naturalnego kauczuku, który jest odporny na gryzienie, co minimalizuje ryzyko, że nasz pupil odgryzie kawałek produktu i połknie go. Zabawki KONG to nie tylko gryzaki z kauczuku - to także piękne, kolorowe oraz funkcjonalne zabawki, które sprawdzą się nie tylko w domu, ale także na spacerze czy w czasie podróży. Produkty marki KONG uwzględniają wszystkie potrzeby psów na każdym etapie życia – praktycznie każdy produkt występuje w kilku rozmiarach, a niektóre zabawki KONG mają nawet różne stopnie twardości, aby zabawą mógł cieszyć się nie tylko zdrowy pies w sile wieku, ale także psi senior czy pies z naprawdę mocną szczęką. KONG dla psa to także super wytrzymałe zabawki pluszowe – ogromnym zainteresowaniem cieszy się zabawka KONG wubba friends assorted - łączy ze sobą wygląd pięknej przytulanki o uroczym wyglądzie, z wytrzymałością. Dzięki przemyślanej konstrukcji może posłużyć także jako szarpak. Kong zabawka dla psa będzie idealnym wyborem dla właścicieli psów, którzy cenią sobie jakość wykonania, bezpieczeństwo i funkcjonalność.

KONG zabawki dla psa to świetna zabawa i ogromny wybór

Dzięki różnorodności oferowanych produktów możesz mieć pewność, że zabawki KONG nigdy nie znudzą się Twojemu pupilowi! Konstrukcja każdej zabawki KONG jest starannie przemyślana aby zmaksymalizować komfort użytkowania przez każdego czworonoga. Te produkty zachęcają do aktywności fizycznej i zapewnią długie godziny świetnej zabawy każdemu pupilowi. Dzięki ogromnemu asortymentowi każdy pies znajdzie swoją ulubioną zabawkę. Zabawki KONG zapewnią psu naturalne potrzeby polowania oraz węszenia. Brak zapewnienia tych potrzeb może doprowadzić u psa do zaburzeń behawioralnych takich jak: nadmierne szczekanie i ekscytacja, niepokój, lęk separacyjny. Psy potrzebują takich zabawek aby rozwijać się zdrowo i w prawidłowy sposób. KONG dla psa to funkcjonalne zabawki, które zadbają o zaspokojenie wszystkich naturalnych potrzeb czworonogów. Zatroszczą się o zdrowie i higienę jamy ustnej (poprzez zabawki – gryzaki dla psów), węszenie , polowanie , aktywność fizyczną (poprzez gry i zabawy takie jak aportowanie i frisbee) oraz rozwijanie umiejętności kognitywnych (poprzez zabawki logiczne). KONG zabawki dla psa to najlepszy wybór jakiego może dokonać każdy właściciel psa.