• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - POKUSA

Pokusa – suplementy, karmy i przysmaki dla czworonogów

Pokusa For Health, od 2015 roku pomaga wspierać zdrowie i dobrostan domowych pupili. Oferuje ona między innymi wysokiej jakości suplementy. Są niezbędne w trakcie stosowania diety BARF i samodzielnego komponowania posiłków dla psa lub kota. W asortymencie dostępne są również wartościowe oleje, zbilansowane mokre karmy czy atrakcyjne smakołyki. Wszystkie produkty Pokusa są bogate w naturalne witaminy, minerały i antyoksydanty. Wykazują one korzystny wpływ na kondycję psychofizyczną czworonogów.Pokusa – sprawdzone produkty dla kotów i psów

Pokusa to producent suplementów, karm i przysmaków dla kotów oraz psów. Fima kieruje się swoją pasją i miłością do zwierząt. Posiada certyfikat GMP+ FSA, świadczący o spełnianiu wymagań i warunków w zakresie bezpieczeństwa pasz. Po jego produkty warto sięgnąć. Zawsze, gdy domowy pupil jest karmiony samodzielnie przygotowanymi posiłkami surowymi, czy gotowanymi. Mogą one stanowić również cenne uzupełnienie gotowych karm komercyjnych. Poprawiają one ich smakowitość czy prozdrowotne właściwości.Suplementy Pokusa dla pupili o zróżnicowanych potrzebach

W asortymencie marki Pokusa znajdują się zróżnicowane serie produktów. Dedykowane są one dla właścicieli i ich ulubieńców o określonych potrzebach. Wśród najważniejszych linii należy wymienić:

  • RawDietLine, przeznaczoną w szczególności dla kotów i psów karmionych surowym mięsem. Obejmuje ona monosuplementy, które można łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb zwierząt. Osoby stosujące u swoich pupili dietę BARF mogą sięgnąć między innymi po drożdże browarnicze, hemoglobinę czy algi morskie. Właściciele chcący wesprzeć odporność ulubieńca mogą uzupełnić jego codzienne menu o beta-glukan czy dziką różę. W celu poprawy funkcjonowania układu ruchu warto natomiast zastosować dodatek MSM lub kryla.
  • DiamondCoat, wspierającą stan skóry i sierści u zwierząt. Sprawdzi się ona u szczeniąt, seniorów czy psów, których okrywa włosowa traci swój dobry wygląd i kondycję w okresie jesienno-zimowym. Nie zabrakło tutaj również propozycji dla czworonogów uczestniczących w wystawach, poprawiających pigmentację i połysk.
  • PowerDog, która zainteresuje właścicieli psów aktywnych i pracujących. Linia ta pozwoli osiągać najlepsze rezultaty na treningach, zminimalizuje ryzyko kontuzji oraz przyspieszy regenerację układu ruchu.

Wśród produktów Pokusy godne uwagi są oleje z łososia, kryla czy dziko żyjących ryb morskich. Dostarczą one niezwykle istotnych kwasów Omega. Wpływają one na prawidłowe funkcjonowanie wszystkich najważniejszych układów w psim i kocim ciele. W sprzedaży dostępne są również gotowe, wieloskładnikowe suplementy multiwitaminowe, preparaty uspokajające. Wspierające zdrowie stawów czy pracę przewodu pokarmowego - aktywnie wspomagające działanie, wzrost i rozwój organizmu.Karmy i przysmaki Pokusa

Pokusa to nie tylko zróżnicowane suplementy dla czworonogów. W asortymencie tej marki znajdują się także pyszne karmy i przysmaki. Stworzone z naturalnych i starannie wyselekcjonowanych składników. Na właścicieli psów czekają suszone, mięsne gryzaki z jelenia czy kangura, a także kości do żucia z kaczki, strusia, łososia lub insektów. Skutecznie zaspokajają potrzebę gryzienia. Codzienne menu psiaka warto oprzeć o mokre karmy z serii Feel The Wild. Obfitują one w mięso bażanta, jelenia bądź kaczki oraz dodatek zdrowych owoców. Doskonałą przekąską mogą stać się natomiast ciasteczka. Przykładowo: ziołowo-owocowe, warzywno-owocowe, z kryla i oleju z łososia bądź bogate w komponenty wspierające sierść i skórę. Dzięki nim każdy domowy ulubieniec może cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem, ze smakiem zjadając podawane mu codziennie posiłki.