Powered by Smartsupp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Kiełbaski dla psów

Kiełbasy treningowe dla psa - co to jest?

Kiełbaski dla psa to największy rarytas, w każdych warunkach. Kiełbaski to takie przysmaki treningowe dla psa w formie parówki, które nadają się idealnie do nagradzania psa podczas treningu czy w życiu codziennym. Każdą kiełbaskę można pokroić na małe kawałeczki, posiadają zbitą konsystencję, dzięki czemu można je nosić w nerce treningowej czy w kieszeni. To produkt, który nie brudzi rąk i ma znaczną przewagę jeśli chodzi o walory smakowe w porównaniu do innych rodzajów przysmaków, które są na rynku.

Kiełbaski dla psa – ulubiony produkt psiarzy

Przysmaki treningowe dla psa to niezbędnik każdego właściciela czworonoga. To właśnie przekąski i przysmaki dla psa są jednym z najczęściej kupowanych produktów w sklepach zoologicznych. Nic w tym dziwnego, bo już od pierwszego pojawienia się psa w naszym domu. Przysmaki treningowe odgrywają kluczową rolę w nauce komend czy utrzymania czystości przez naszego pupila. Kiełbasy treningowe dla psa stanowią dodatkowo urozmaicenie diety naszego pupila.

Większość psów to ogromne łasuchy i nauka komend (nawet tych najtrudniejszych) będzie dużo łatwiejsza jeśli zdecydujemy się na kiełbaski dla psa! Jest to produkt, który raz użyty staje się tym ulubionym. Wynika to z faktu, że kiełbaski swoją formą przypominają parówkę, którą nie pogardzi żaden psiak. Bardzo często właściciele psów wybierają właśnie parówkę jako tą „najsmaczniejszą” i ,,najlepszą” w hierarchii nagradzania, jednak podawanie zwykłej parówki nie jest dobrym pomysłem. Parówka dla ludzi to produkt mocno przetworzony z dodatkiem konserwantów i soli, które przy dłuższym użytkowaniu mogą prowadzić do chorób nerek i układu pokarmowego naszego psa. Jednak producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli czworonogów, stworzyli kiełbasy treningowe dla psa, czyli parówki w zdrowej wersji!

 

W naszym sklepie kiełbaski dla psa posiadają aż 99,5% mięsa mięśniowego co świadczy o tym , że smakołyk dla Waszego psa jest zdrowszy niż produkt, który kupujecie w supermarketach dla siebie ? Przysmaki treningowe dla psa w formie kiełbaski zdobywają coraz większe uznanie wśród właścicieli, ponieważ mają naturalną formę mięsa, świetny skład, nie brudzą rąk , mają zbitą formę, pachną ładnie i kusząco dla psa i są mega zdrowe. To właśnie cechy, dzięki którym jest to przekąska idealna dla psa w każdym wieku!

Uniwersalne przysmaki treningowe dla psa

Kiełbaski dla psa to przysmak, który pokocha nie tylko każdy pies ale także każdy właściciel – korzyści wynikające ze stosowania tego produktu sprawiają , że jest on uniwersalny. Częstym problemem, na który skarżą się właściciele jest to, że przysmaki są zwykle kaloryczne. A przecież podczas nauki komend całkiem sporą ilość trzeba wykorzystać, aby osiągnąć sukces. Jest to problematyczne szczególnie jeśli nasz pies jest rasy małej lub miniaturowej, ponieważ przekroczenie zapotrzebowania kalorycznego u takiego psa nie jest trudne. Kiełbaski dla psa są niskokaloryczne co wynika z faktu umieszczenia praktycznie samego mięsa mięśniowego w składzie. Dodatkowo można je pokroić na małe kawałeczki, co zwiększa znacznie ilość smaczków przeznaczonych do nagradzania na dzień bez zwiększania spożycia puli kaloryczności, na którą możemy pozwolić psu aby nie przytył.

 

Kiełbasy treningowe będą idealne dla psa z alergiami pokarmowymi. Wynika to z faktu, że posiadają krótki skład, w którym są dwie lub jedna pozycja. W sklepie znajdują się kiełbaski z zawartością 99,5 % mięsa mięśniowego i 0,5% tapioki oraz te ze 100% mięsa. Oprócz tego, kiełbaski dla psa mają szeroki wybór jeśli chodzi o smaki. W ofercie można znaleźć takie warianty jak: królik, jagnięcina, wołowina, kaczka, łosoś, konina, koza, bizon, drób i dzik. Coś dla siebie znajdzie także nawet największy psi alergik. A to dlatego, że kiełbasy są monobiałkowe a więc mają tylko jedno źródło białka w składzie, co zmniejsza ryzyko alergii.

 

Są to przysmaki dla psa, które sprawdzą się na każdym etapie życia i w każdej sytuacji. Zarówno dla psów sportowych podczas treningu - jako uzupełnienie wartościowego białka, czy dla szczeniąt - do szybkiej nauki czystości i zasad panujących w domu. Warto dodać, że dzięki miękkiej konsystencji i dobrej strawności produkt ten będzie szczególnie polecany dla psich seniorów, którzy mają problemy z uzębieniem czy wrażliwy układ pokarmowy. Jeśli więc jeszcze nie mieliście do czynienia z kiełbaskami dla psów, pora to zmienić!