Powered by Smartsupp
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Barry King

Barry King - zabawki i akcesoria dla psów oraz kotów

Jesteś właścicielem szczeniaka lub dorosłego psa? Z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważne w jego życiu są odpowiednie zabawki. Zachęcają one do wysiłku umysłowego, sprzyjają zacieśnianiu więzi z właścicielem. A przede wszystkim stanowią ciekawe zajęcie w wolnym czasie, pozwalając zaspokoić potrzebę przytulania, gryzienia i żucia. Szukasz estetycznych produktów, które zainteresują Twojego czworonoga? Zapoznaj się z ofertą marki Barry King, w której znajdują się zabawki oraz przydatne akcesoria dla psów i kotów, pomocne w utrzymaniu czystości w najbliższym otoczeniu zwierzaka.


Barry King – wytrzymałe zabawki dla domowych pupili

Barry King to ceniony producent akcesoriów i zabawek dla zwierząt. Obecne w jego asortymencie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów. W konsekwencji cechują się doskonałą trwałością, służąc czworonożnym ulubieńcom przez długi czas. Są one odpowiednie dla psów w każdym wieku. Zapewniają im doskonałą rozrywkę w chwili relaksu lub rozłąki z właścicielem. Ich ciekawa kolorystyka i oryginalny design zachęcają pupili do zabawy, trafiając przy tym w gust oraz ciesząc oczy nawet najbardziej wymagających właścicieli.

Prócz wspomnianych zabawek, w ofercie marki znajdziesz także akcesoria dla psów i kotów. Szukasz praktycznych podkładów higienicznych, a może delikatnych chusteczek pielęgnacyjnych do sierści i łap? Te i inne funkcjonalne produkty czekają na Ciebie w gamie produktów Barry King.


Zabawki Barry King dla psów i kotów

Barry King to marka, która w głównej mierze skupia się na tworzeniu atrakcyjnych zabawek dla domowych pupili. W ofercie dostępne są zróżnicowane modele, dedykowane dla psów lub kotów w każdym wieku. Umożliwiają one spożytkowanie nagromadzonej energii, zaspokojenie naturalnych potrzeb polowania i gryzienia. Oferują również zajęcie się zabawą w chwili, gdy akurat nie masz czasu dla swojego ulubieńca. W sprzedaży znajdziesz pluszowe maskotki w wielu rozmiarach. Nierzadko wyposażone są w piszczałki, które zainteresują nawet najbardziej wybredne czworonogi.

A może Twój pupil lubi aportować? Zaproponuj mu unoszący się na wodzie ring Barry King z lekkiej pianki, który powoli Twojemu zwierzakowi przynosić odnalezioną zabawkę. A dzięki intensywnej barwie nie zgubi się w zaroślach. Niezależnie od wieku, wielkości czy rasy Twojego ulubieńca – różnorodne propozycje tej marki z pewnością przypadną mu do gustu, gwarantując długie godziny radosnej zabawy.


Podkłady higieniczne i chusteczki pielęgnacyjne Barry King

W Twoim domu mieszka rozkoszny szczeniak? Kotka lub suczka spodziewają się potomstwa? A może Twój ulubieniec ma tendencję do brudzenia sierści? Z myślą o potrzebach Twoich i innych właścicieli czworonogów, w asortymencie marki Barry King znalazły się także różne przydatne akcesoria – między innymi wodoodporne podkłady. Będą one nieodzownym elementem wyposażenia w trakcie nauki czystości, chroniąc kojec, legowisko czy podłogę przed zanieczyszczeniem. Aby zachęcić malucha do korzystania z nich, możesz zdecydować się na maty higieniczne o zapachu trawy, cechujące się doskonałą chłonnością i wytrzymałością.

Chcesz łatwiej utrzymać w czystości sierść swojego ulubieńca? Barry King przygotował dla Ciebie poręczne mokre chusteczki, nasączone płynem o właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Są nie tylko przydatne w domu, ale również na spacerze i w podróży. Możesz wykorzystać je do czyszczenia okrywy włosowej, a także pyszczka czy łap przed wejściem do mieszkania. Bez obaw, chusteczki nie mają negatywny wpływ na skórę i sierść pupila. Dzięki produktom tej marki łatwiej zadbasz o samopoczucie ukochanego zwierzaka, oferując mu ciekawą zabawę oraz higieniczne warunki bytowe.