• Kategorie
  • Szukaj
  • Karma mokra hipoalergiczna dla psa

Mokra karma hipoalergiczna

Twój pupil ma problemy żołądkowe? Procesy trawienne nie działają, tak jak trzeba? A może po prostu psiak cierpi na alergie pokarmowe, co skutkuje częstymi niestrawnościami i rekcjami uczuleniowymi po podaniu karmy do miski? Jeśli tak, koniecznie przejrzyj naszą ofertę. W Psie Dobrem mamy najlepsze na rynku karmy mokre hipoalergiczne. To żywność dla psów, która nie uczula i zawiera kompleksy bakterii jelitowych, które wspomagają trawienie składników odżywczych. Postaw na hipoalergiczną karmę mokrą i zadbaj o swojego psa alergika!

Alergie pokarmowe u psów a karma hipoalergiczna – czy to ma sens?

Każdy pies może cierpień na alergie pokarmowe, choć tutaj duże znacznie mają też predyspozycje genetyczne do tego typu problemów zdrowotnych. Objawy alergii na konkretne składniki pokarmowe to przede wszystkim: świąd, zapalenia skóry, biegunka, a w skrajnych przypadkach nawet wymioty. To oczywiście niejedyne problemy, z jakimi zmagają się właściciele psów.

Aby zminimalizować ryzyko występowania u zwierzęcia niekorzystnych zmian w samopoczuciu, możesz zainwestować w mokrą karmę hipoalergiczną. Dzięki temu zmniejszysz ryzyko alergii pokarmowych do minimum.

Jak pomóc psu z alergiami pokarmowymi?

W przypadku psów skuteczną metodą na walkę z alergiami pokarmowymi jest zdrowa i zbilansowana dieta. Tylko w ten sposób mona realnie zredukować niekorzystne objawy alergii pokarmowych i jednocześnie utrzymać układ immunologiczny zwierzęcia w nienagannym stanie.

Jeśli chcesz dla swojego psa jak najlepiej, koniecznie zamów u nas hipoalergiczną karmę. Gwarantujemy, że taki mokry pokarm będzie w 100% bezpieczny dla Twojego pupila i pomoże mu w utrzymaniu jak najlepszego stanu zdrowia. 

Żywienie hipoalergiczne psa – jak robić to dobrze?

Żywienie hipoalergiczne polega przede wszystkim na tym, aby podawać psu karmę mokrą i suchą, która nie zawiera w składzie zbóż ani innych dodatków, które mogą uczulać zwierzaka. W celu utrzymania doskonałego stanu zdrowia psa z alergiami pokarmowymi wystarczy, że zaczniesz podawać mu codziennie hipoalergiczną karmę od renomowanego producenta.

Mokra karma hipoalergiczna jest lekkostrawna, bezpieczna i co najważniejsze – zawiera w składzie wyłącznie naturalne składniki: warzywa, mięso i inne produkty żywnościowe, które nie wywołują reakcji uczuleniowej u psów.

Bezzbożowe karmy mokre hipoalergiczne dla psów – dlaczego warto je stosować?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się zakup mokrej karmy hipoalergicznej dla psa. To przede wszystkim produkt, który pomaga w utrzymaniu zdrowej i zbilansowanej diety u zwierzęcia. Dodatkowo karma dostępna w sklepie Psie Dobre występuje w różnych wersjach smakowych. Dzięki temu masz pewność, że Twój pies będzie nie tylko zdrowy, ale także szczęśliwy ze względu na różnorodność smakową.

 

Zanim zamówisz karmę dla psa alergika, koniecznie weź pod uwagę kilka czynników: rasę, potrzeby pokarmowe zwierzęcia, rodzaj reakcji uczuleniowych oraz skład poszczególnych karm. W ten sposób dopasujesz idealną karmę mokrą hipoalergiczną do potrzeb swojego zwierzęcia.