• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki dla kotów

Zabawki dla kotów

Chcesz zapewnić kotu nieco rozrywki? A może zależy Ci na jego dobrej kondycji fizycznej? W tej kategorii znajdziesz zabawki dla kotów, które umilą Wasz wspólny czas. Koty jako urodzeni łowcy lubią polować, a do utrzymania odpowiedniej wagi niezbędny jest im ruch. Zabawa z pupilem niesie za sobą również wiele innych korzyści, takich jak redukcja stresu czy zacieśnienie więzi. Dostępne w naszym sklepie zabawki dla małych i dużych futrzaków to również ciekawy wygląd i estetyczne wykonanie.

Rusz kota z kanapy

Zabawki to świetne rozwiązanie dla leniwego kota, który najchętniej przespałby cały dzień. Odpowiedniej wielkości pluszak z szeleszczącymi akcesoriami i kocimiętką to zachęta do zabawy, której trudno oprzeć się nawet leniuchowi. Co wyróżnia zabawki dla kotów od innych miśków czy piszczałek? Są one tworzone tak, aby zaciekawić zwierzę. Koty lubią rzeczy, które szeleszczą i dają się łatwo pacnąć łapką czy wziąć w pyszczek. Dodatkowe wzbogacenie produktów o kocimiętkę pobudza i zachęca do zabawy. Koty, podobnie jak ludzie mają różne charaktery i upodobania. Niektóre futrzaki się niezwykle wybredne, jeśli chodzi o sposoby spędzania czasu i akcesoria, takie jak zabawki. Innym wystarczy karton i kulka zrobiona z papieru. Zakup produktów dedykowanych specjalnie dla kotów zwiększa jednak szanse, że zabawa będzie przednia.

Dlaczego warto bawić się z kotem?

Spędzając większą część w domu, można czuć się znudzonym i sfrustrowanym. Siedzenie, brak ruchu sprzyjają otyłości. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku zwierząt domowych, które przez większość dnia muszą zajmować się same sobą. Nic zatem dziwnego, że do ich ulubionych atrakcji dnia należą spanie i jedzenie. Zakup zabawek dla kotów pomoże urozmaicić dzień Twojego pupila. Wspólna zabawa zachęca zwierzaka do aktywności i ruchu. W zależności od wyboru zabawki pozwoli kotu się wyciszyć, odstresować czy rozładować nagromadzone w nim napięcie. Zabawa z kotem to czas, na którym skorzysta zarówno właściciel, jak i pupil. Dzięki posiadanym w domu zabawkom leżenie na kanapie może wydać się wam obojgu znacznie mniej atrakcyjne niż wcześniej.

Kup zabawki dla kota na psiedobre.pl

Wśród zabawek dostępnych w tej kategorii przodują te małe, z frędzlami, dzwoneczkami, dyndające i szeleszczące. Duża ich część wzbogacona została o kocimiętkę, która dodatkowo pobudza zwierzaka do aktywności. Kupując w naszym sklepie razem z kotem, będziecie mogli bawić się w polowanie na myszy, żaby czy nawet konia. Zabawki poza specyficznymi cechami, które mają za zadanie zaciekawić kota, są kolorowe i posiadają atrakcyjny wygląd. Innym ciekawym gadżetem, jaki działa uspokajająco i relaksująco jest mata w kształcie rybki czy kwadratu. Specjalna budowa maty pozwala na długie wylizywanie zaserwowanych kotu przysmaków, takich jak: kawałki ryb, mięsa, jak i innych suchych oraz mokrych karm.

Jak urozmaicić czas kotu?

Zabawki dla kotów pomogą zabić nudę i wnieść nieco ruchu w codzienne życie Twojego pupila. Nawet jeśli nie masz w ciągu dnia dużo czasu na wspólną zabawę, możesz spróbować wyznaczyć krótką chwilę, w której pobawicie się jedną z zabawek. Aby kot szybko się nie znudził zabawki, można systematycznie chować i zamieniać. Dzięki temu zabawa wciąż będzie atrakcyjna. Sprawdź dostępne w tej kategorii akcesoria dla kotów i wybierz te, którymi będziesz się bawił razem ze swoim kotem. Zacznijcie spędzać czas bardziej aktywnie. Dzięki temu zwiększysz ilość ruchu w dniu Twojego kota, a jego życie stanie się znacznie ciekawsze.