• Kategorie
 • Szukaj
 • Karma mokra dla Buldoga francuskiego

Mokra karma dla buldoga francuskiego

Interesuje Cię jakościowa mokra karma dla buldoga francuskiego? Jesteś w dobrym miejscu! Oferta Psie Dobre to przede wszystkim najwyższej jakości mokry pokarm, który stanowi podstawę do zbilansowanego i zdrowego żywienia zwierząt. Jeśli chcesz dla swojego psiaka wszystkiego, co najlepsze, koniecznie złóż zamówienie na mokrą karmę w Psie Dobre. Mamy topowy pokarm dla buldogów francuskich, który sprosta oczekiwania każdego pupila – nawet tego z alergiami pokarmowymi.

Jaka powinna być mokra karma dla buldoga francuskiego?

Ciężko tak naprawdę wskazać jeden typ karmy, który będzie idealny dla psa tej rasy. Wpływa na to zbyt wiele czynników, jak np. stan zdrowia, wiek, gabaryty, waga, a nawet predyspozycje genetyczne do alergii pokarmowych. Najlepsza karma mokra dla buldoga francuskiego to taka, która jest bogata w białko i ma niską zawartość zbóż. Białko powinno pochodzić z dobrych źródeł, takich jak: kurczak, wołowina lub ryby.

 

Buldogi francuskie często mają alergie pokarmowe, dlatego unikaj karm z pszenicą, kukurydzą i soją. To oznacza, że idealna karma mokra dla buldoga francuskiego to taka o następujących cechach:

 

 • brak zboża w składzie,
 • pełnowartościowy skład, zawierający witaminy, minerały i inne składniki odżywcze.

Jeśli wybierzesz naprawdę wartościową karmę dla swojego pupila, zyskasz pewność, że ten będzie w 100% zadowolony z podawanego mu pokarmu. Dodatkowo przełoży się to na liczne korzyści zdrowotne, np. brak biegunek, zaparć i problemów z trawieniem.

Na co zwrócić uwagę, wybierając karmę mokrą dla buldoga francuskiego?

Idealna karma dla buldoga francuskiego nie istnieje… zaraz, zaraz! Oczywiście, że istnieje i jest dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego Psie Dobre. Dbamy o dobro psów i zadowolenie opiekunów, dlatego włączyliśmy do naszej oferty jakościową mokrą karmę dla buldogów francuskich.

 

W trakcie zakupu karmy mokrej dla psów tej rasy zwracaj uwagę na takie czynniki, jak:

 

 • wysoka zawartość białka,
 • prebiotyki w składzie karmy,
 • poziom kwasów OMEGA-3 i OMEGA-6 w składzie,
 • konsystencja,
 • skład,
 • data przydatności do spożycia,
 • okres przechowywania po otwarciu.

Pamiętaj też, aby uwzględnić indywidualne potrzeby zwierzęcia. Jeśli Twój buldog francuski cierpi na niestrawności i alergie pokarmowe, wybieraj taki mokry pokarm, który jest przeznaczony dla psów z problemami zdrowotnymi. Mamy w ofercie przede wszystkim karmę, która jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających opiekunów buldogów francuskich.

Najwyższa jakość z gwarancją zdrowia dla psa – wybierz mokre karmy w Psie Dobre!

 

Dajemy gwarancję, że mokra karma dla buldoga francuskiego jest w 100% bezpieczna, certyfikowana i atestowana. Nie ma więc ryzyka, że po podaniu psu pokarmu ten nabawi się niestrawności lub innych problemów związanych z układem pokarmowym, lub trawiennym. Postaw na sprawdzony skład, renomowanych producentów i mokrą karmę dla buldogów francuskich, która sprosta oczekiwaniom nawet psiaków z licznymi problemami zdrowotnymi. U nas kupisz wszystko, co najlepsze dla swojego pupila!