• Kategorie
  • Szukaj
  • Worki na psie odchody

Worki na psie odchody – niezbędnik każdego psiarza

Jeśli posiadamy psa to spacer stanowi obowiązkową czynność każdego dnia. Niezależnie od panującej pogody mamy obowiązek zapewnić psu odpowiednią ilość ruchu. Spacer to nie tylko czas, w którym nasz pies się wycisza czy umacnia z nami więź, ale to także czas toalety, a więc załatwienia potrzeb fizjologicznych. Każdy odpowiedzialny właściciel czworonoga wie, że po toalecie własnego pupila należy posprzątać – jest to kwestia dobrych manier i poszanowania dla innych.

Przez brak sprzątania nieczystości po własnym psie, narażamy innych na przykre niespodzianki. Wdepnięcie w niesprzątnięte przez nieodpowiedzialnego właściciela psie odchody to przykra sytuacja, która dalej zdarza się niestety bardzo często. Jeśli więc zależy Ci na byciu odpowiedzialnym, kulturalnym właścicielem koniecznie musisz zaopatrzyć się w worki na psie odchody – jest to niezbędnik każdego psiarza!

Sprzątanie odchodów po własnym psie to nie tylko dobre wychowanie i kultura, ale tak naprawdę obowiązek. Właściciele, którzy nie sprzątają po swoim psie nieczystości narażani są nie tylko na złość sąsiadów, ale także na mandat od policji czy straży miejskiej. Jeśli wychodzimy na spacer z psem na trawnik osiedlowy to jest to część wspólna, o którą powinien dbać każdy przebywający. Jeśli chcesz więc uchodzić za kulturalnego psiarza oraz uniknąć kar finansowych zaopatrz się w kupoworki na psie nieczystości. Występują w różnych wariantach, jeśli chcesz je mieć zawsze przy smyczy zdecyduj się na etui na kupoworki.

Kupoworki – zadbaj o otoczenie

Sprzątanie psich nieczystości nie musi być niehigieniczne. Zdecyduj się na dobrej jakości worki na psie odchody i zobacz jakie to proste. Na rynku aktualnie występuje wiele rodzajów kupoworków- różnią się między sobą rozmiarem, kolorem i wzorem oraz tworzywem z jakiego zostały wyprodukowane. Dzięki ogromnemu wyborowi i różnorodności sprzątanie po własnym psie może być nie tylko odpowiedzialnym zajęciem, ale także modnym zachowaniem, które z dumą można propagować. Dla udogodnienia producenci zaczynają produkować zapachowe, ekologiczne worki na psie odchody, które ułatwią podróż z takim pełnym workiem do najbliższego kosza bez brzydkich zapachów. W wielu przypadkach woreczki sprzedawane są ze specjalnym etui, które przyczepia się do smyczy – dzięki temu zawsze mamy je na spacerze a ryzyko, że zapomnimy je wziąć po prostu nie występuje.   

Jesteśmy sklepem internetowym stawiającym na eko rozwiązania – w naszej ofercie występują biodegradowalne worki na odchody psa. Sprawdź, jakie woreczki na psie odchody najlepiej odpowiedzą Twoim wymogą w sklepie PsieDobre.pl

 

Woreczki na psie odchody – bądź eko!

Niezależnie czy wybierasz się na krótki spacer ze swoim psem czy na dłuższy wypad – zawsze powinieneś mieć ze sobą woreczki na psie odchody. Od bycia odpowiedzialnym i kulturalnym właścicielem nie ma wolnego?Zawsze powinniśmy brać odpowiedzialność za naszego pupila.

 Na rynku występuje tyle opcji do wyboru, jeśli chodzi o kupoworki, że każdy znajdzie coś odpowiedniego. Jest to produkt, który jest jednorazowy i dosyć często używany, dlatego zaopatrz się w zapas! Jeśli zastanawiasz się, które woreczki będą najlepsze to podpowiemy, że najważniejsze przy takim produkcie jest jego odporność! Nikt nie chce, aby podczas sprzątania psich nieczystości, woreczek był nieszczelny. Jeśli do tej pory unikałeś/-łaś sprzątania po własnym psie przez wrażliwy nos to proponujemy zapachowe, ekologiczne worki na psie odchody.Przyjemny zapach zielonej herbaty sprawi, że sprzątanie po pupilu nie będzie niemiłym obowiązkiem.

Jeśli tak jak dla Nas, dla Ciebie również ważna jest ochrona środowiska – przy wyborze kieruj się nie tylko wytrzymałością woreczka, ale także dobrem naszej planety i wybieraj biodegradowalne worki na odchody psa. Wybierając takie woreczki możesz mieć pewność, że proces rozkładu potrwa od 90 dni do maksymalnie 12 miesięcy. Jak to możliwe? Woreczki biodegradowalne najczęściej są także kompostowalne bo powstają ze skrobi kukurydzianej lub z zastrzeżonego biologicznego składnika (PBAT). Wybierając właśnie taki produkt nie musisz obawiać się o zaśmiecone ulice i niszczenie planety a jednocześnie uchodzisz za kulturalnego obywatela i psiarza.