Powered by Smartsupp
 • Balto - zestaw gryzaków na długie żucie 6szt.

Zestaw gryzaków dla psów , które w szybkim czasie zjadają wszystkie przysmaki! Mix skór, ucha wołowego i ogonków wołowych. W zestawie znajdziemy dosyć twarde gryzaki, które znakomicie sprawdzą się dla szczeniaków, małych i średnich psów o silnej potrzebie żucia dostarczając przyjemności na dłuższą chwilę. Nawet jeśli pies je szybko i łapczywie, połknięte kawałki namiękną w żołądku, nie stanowiąc problemu. Polecany tym psom, które dosyć szybko, intensywnie i łakomie zjadają gryzaki.

Rodzaj mięsa: Dziczyzna, Wołowina
20.99
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24-48 h
Waga 0.25 kg

Balto - zestaw gryzaków na długie żucie 6szt.

Zestaw gryzaków dla psów , które w szybkim czasie zjadają wszystkie przysmaki! Mix skór, ucha wołowego i ogonków wołowych.

W zestawie znajdziemy dosyć twarde gryzaki, które znakomicie sprawdzą się dla szczeniaków, małych i średnich psów o silnej potrzebie żucia dostarczając przyjemności na dłuższą chwilę. Nawet jeśli pies je szybko i łapczywie, połknięte kawałki namiękną w żołądku, nie stanowiąc problemu. Polecany tym psom, które dosyć szybko, intensywnie i łakomie zjadają gryzaki.

Zestaw zapakowany w wygodny, przezroczysty worek typu doypack ze struną, który można szczelnie zamknąć, niwelując nieprzyjemny zapach oraz bezpiecznie przewozić w czasie wycieczek, czy wakacyjnych wyjazdów.

W tym zestawie Twój pies może znaleźć:

 - ogonek wołowy 

- ucho wołowe naturalne z ringiem mięsnym

- skóra dzika/jelenia/ sarny ok. 15 cm

- skóra wołowa ok. 15 cm

* Podane zawartości mogą różnić się nieznacznie w gotowym zestawie i są uzależnione od poszczególnych wag składowych; dokładne opisy każdego składnika w opisach poszczególnych produktów.

 • Super jakość w fajnej cenie :) zestaw gryzaków faktycznie zajmujących na dłużej
  Aleksandra R. (2024-06-17)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Najlepszy i różnorodny zestaw gryzaków dosłownie na długie żucie


  Polecam
  Monika M. (2024-06-16)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
 • Pieskowi bardzo smakuje, zestaw jest taki, że faktycznie zajmuje na długo ❤️
  Agnieszka M. (2023-03-23)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie www.psiedobre.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.