• Zabawka gumowa dla psa - piszczący ananas

Nasza zabawka gumowa dla psa - Piszcący ananas to doskonały sposób na zapewnienie rozrywki, stymulacji i satysfakcji Twojemu psu. Zabawka jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także funkcjonalna i bezpieczna. Pozwól swojemu psu cieszyć się godzinami zabawy z tą uroczą zabawką ananas.

Inne warianty:
16.90
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w ciągu 24-48 h
Waga 0.15 kg

Zabawka gumowa dla psa - ananas

Nasza zabawka gumowa dla psa - Piszcący ananas to nie tylko solidny gryzak wykonany z wysokiej jakości gumy, ale również funkcjonalna zabawka chłodząca. Poza standardowymi cechami i korzyściami, ta zabawka oferuje dodatkową przyjemność dla Twojego pupila w gorące dni.

Zabawkę można wykorzystać jako chłodzącą zabawkę, wystarczy zasysać wodę do jej wnętrza, a następnie zamrozić. Kiedy ananas jest zamrożony, można go podać psu, dostarczając mu przyjemnego i orzeźwiającego chłodzenia podczas gryzienia i bawienia się. To doskonałe rozwiązanie dla psów, które potrzebują ukojenia w upalne dni.

Dodatkowo, zabawka gumowa pozostaje trwała, wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości, dzięki czemu jest bezpieczna dla Twojego psa. Możesz być spokojny, że podczas zabawy z tym aananaskiem Twój pies będzie dobrze się bawił, a jednocześnie zapewniony będzie mu higieniczny i bezpieczny produkt.

Wygląd uroczego ananasa dodaje tej zabawce atrakcyjności wizualnej, a funkcja chłodzenia sprawia, że jest jeszcze bardziej pożądana w gorące dni.

Nasza zabawka gumowa dla psa - Piszcący ananas to doskonały sposób na zapewnienie rozrywki, stymulacji i chłodzenia Twojemu psu. Dzięki możliwości zamrożenia i podania psu, zabawka staje się orzeźwiającym doświadczeniem w trakcie gryzienia i bawienia się. Pozwól swojemu psu cieszyć się chłodną i radosną zabawą z tą uroczą zabawką ananas.

 

 • Długość: 7cm
 • Szerokość: 7cm
 • Wysokość: 11,5cm
 • Waga: 95g
 • Zaskakująco wytrzymała, trzyma się bardzo dobrze pomimo tego, że regularnie i długo bawi się nią duży pies.
  garden (2024-06-14)
  Jakość
  Funkcjonalność
  Cena
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Nota Prawna - Zakaz Kopiowania

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w sklepie www.psiedobre.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.