• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - DOG`S LOVE

DOG`S LOVE - z miłości do psów

DOG'S LOVE to marka założona przez prawdziwą miłośniczkę zwierząt Katharinę Miklauz, której celem było znalezienie idealnej, wysokiej jakości karmy dla własnego psa. DOG'S LOVE jest producentem, który działa na rynku od 2014 roku. Chociaż siedziba firmy znajduje się w Austrii, to jej produkty sprzedawane są dzisiaj na całym świecie. Ideą marki jest przejęcie odpowiedzialności za zwierzęta, które wiernie towarzyszą nam od lat, a to oznacza konieczność traktowania ich z troską i dbania o najlepszą jakość ich żywienia. Ponieważ zdrowo odżywiający się pies, to zdrowy i szczęśliwy pies.


DOG'S LOVE - jak powstała marka?

Mieszkanka Austrii Katharina Miklauz założyła firmę DOG'S LOVE w Wiedniu w 2014 roku. Jej misją było stworzenie karmy, która będzie spełniała najwyższe wymagania jakościowe. To jednak nie wszystkie standardy, jakie narzuciła sobie założycielka marki. Katharina chciała, aby karma dla jej psa była naturalna, miała wyraźnie oznaczone składniki i zawartość. Taki sam cel przyświeca marce do dzisiaj. W swoim asortymencie DOG'S LOVE posiada więc mokre i suche karmy, a także przekąski dostosowane do rasy, wieku, a nawet specjalnych potrzeb czworonogów.


Jak powstaje karma DOG'S LOVE?

DOG'S LOVE tworzy swoją żywność dla psów w taki sposób, aby zadbać nie tylko o zdrowie i dobre samopoczucie czworonogów, ale również dać im szczęście i energię. Marka współpracuje z dietetykami i lekarzami weterynarii. Tworzy receptury w oparciu o najwyższej jakości składniki. Właścicielom czworonogów proponuje zarówno karmy do żywienia podstawowego, jak i karmy uzupełniające czy doskonałej jakości smakołyki. Wszystko po to, aby zapewnić każdemu czworonogowi idealnie zbilansowaną dietę.


Skład karmy DOG'S LOVE

Karma marki DOG'S LOVE zachęca swoim aromatem, ale prawdziwą jakość prezentuje swoim idealnie dopracowanym składem. W jej produktach można znaleźć świeże mięso i podroby stanowiące najlepsze źródło białka, a także bogate w witaminy i minerały zdrowe owoce i warzywa. Obrok nich do składów karm trafiają też cenne oleje roślinne i zioła, które nie tylko dodają żywności aromatu, ale również wspierają pracę układu pokarmowego zwierząt. Warto podkreślić, że produkty marki DOG'S LOVE tworzone są w Austrii z lokalnych składników. Co więcej, każda karma produkowana jest zgodnie z surowymi wytycznymi austriackiej ustawy o żywności, szczelnie zamykana, a następnie ostrożnie podgrzewana tak, aby zachować jak najwięcej składników odżywczych w każdej porcji. Dzięki temu produkty DOG'S LOVE nie zawierają zbędnych dodatków chemicznych ani konserwantów.


DOG'S LOVE - marka przyjazna nie tylko czworonogom

DOG'S LOVE stawia na zrównoważony rozwój, dlatego można śmiało powiedzieć, że jest to marka przyjazna nie tylko zwierzętom, ale również całemu środowisku. Producent ogranicza emisję CO2, oszczędza zasoby naturalne, stosuje opakowania, które nadają się do recyklingu. DOG'S LOVE to też marka zaangażowana społecznie. Regularnie przekazuje żywność schroniskom dla zwierząt. Wspiera też inne projekty, których cele są zbieżne z jej własnymi.