• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Chadog

Brak produktów do wyświetlenia

Chadog - produkty dla psów, kotów i profesjonalnych groomerów

Bycie właścicielem czworonoga wiąże się z koniecznością posiadania przynajmniej podstawowych akcesoriów. Są one pomocne w zapewnieniu zwierzakowi bezpieczeństwa na spacerze. Jak również w utrzymaniu właściwej higieny oraz zagwarantowaniu rozrywki, niezbędnej każdemu pupilowi. Wiele przydatnych produktów dla psów i kotów znajdziesz w ofercie marki Chadog. Co dla Ciebie i Twojego ulubieńca przygotował ten producent?


Akcesoria marki Chadog dla psów

Chadog to firma, która specjalizuje się w produkcji mięciutkich ręczników z mikrofibry dedykowanych dla domowych czworonogów. Ta niezwykle chłonna i odporna na uszkodzenia tkanina pozwoli Ci szybko osuszyć pupila po kąpieli lub spacerze przy deszczowej aurze.

Chcesz zapewnić psu komfort termiczny w upalne dni? Pomogą Ci w tym maty chłodzące, które wystarczy umieścić na kilkanaście minut w lodówce lub zamrażarce. Zapewnią one przyjemny chłód na kilka kolejnych godzin, nie generując zużycia kosztownej energii elektrycznej.

W asortymencie marki Chadog znajdziesz również metalowe obroże o zróżnicowanej średnicy oraz smycze o regulowanej długości. Te akcesoria przydadzą Ci się na każdym spacerze. Umożliwią one sprawowanie należytej kontroli nad psem, a w konsekwencji zapewnią mu wysoki poziom bezpieczeństwa.

A może potrzebne Ci majtki na cieczkę lub pieluchy dla psa? Również i takie praktyczne produkty znajdziesz pośród propozycji firmy Chadog.


Zabawki marki Chadog dla psów i kotów

W ofercie marki Chadog znajdują się zróżnicowane zabawki dla psów, przydatne zarówno w domu, jak i na spacerze. Wytrzymałe, plecione sznury umożliwią Twojemu pupilowi aportowanie oraz przeciąganie się z Tobą, pozwalając mu spożytkować nagromadzoną energię. W asortymencie nie zabrakło także pluszaków o różnych wymiarach i kształtach, idealnie sprawdzających się jako zabawka zarówno dla psa, jak i kota.

Chadog nie zapomniał również o specyficznych dla gatunku potrzebach kotów. Z myślą o mruczących ulubieńcach przygotował uwielbiane przez kociaki wędki, piłki oraz myszki. Godne uwagi są także drapaki z budkami i platformami. Zaoferują one kotu możliwość wypoczynku, schronienia się i ostrzenia pazurków.


Wyposażenie marki Chadog dla groomerów

Sporą część produktów marki Chadog stanowią akcesoria dla osób zajmujących się profesjonalną pielęgnacją zwierząt towarzyszących. W sprzedaży znajdziesz rozmaite rodzaje szczotek i grzebieni oraz nożyczek, które pozwolą łatwiej zadbać nawet o najbardziej wymagającą okrywę włosową.

Aby uchronić odzież przed zanieczyszczeniem, przydatne będą bluzy oraz pasy groomerskie. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorystyce. Na uwagę zasługują także funkcjonalne szafki na akcesoria, wanny do kąpieli psów, specjalistyczne suszarki oraz stoły groomerskie wraz z dedykowanymi do nich smyczami. Dzięki nim możliwe będzie urządzenie fachowego salonu pielęgnacji i oferowanie usług dla psów i kotów, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większym powodzeniem.

Chcesz oferować czesanie i strzyżenie zwierząt domowych z dojazdem do klientów? Wśród produktów marki Chadog czekają na Ciebie również profesjonalne kuferki groomerskie, w których pomieszczą się wszystkie niezbędne akcesoria.