• Kategorie
  • Szukaj
  • Wyprawka dla szczeniaka

Wyprawka dla szczeniaka – najlepsze karmy, smakołyki i zabawki

Szykujesz się na przyjęcie uroczego szczeniaka pod swój dach? A może taki pupil mieszka już z Tobą? Więc szukasz dla niego najlepszych karm, przysmaków lub zabawek? W tej kategorii czekają na Ciebie zróżnicowane produkty. Pomogą Ci one zadbać o optymalny wzrost oraz rozwój młodego, czworonożnego ulubieńca.

 

Trwałe zabawki i akcesoria dla szczeniaka

Kompletowanie wyprawki dla szczeniaka, po jego przybyciu do nowego domu. Codzienne rozpieszczanie kudłatego malucha, to sama przyjemność dla większości właścicieli. Każdy młody psiak będzie potrzebował różnego rodzaju zabawek. Nie wyłączając przy tym odpowiedniego posłania, czy smyczy z obrożą. Właściciele szczeniąt powinni sięgnąć między innymi po trwałe gryzaki. Dzięki masowaniu dziąseł pozwolą łatwiej uporać się z wyrzynaniem mleczaków i wymianą zębów. Aby, zająć ruchliwego malucha na dłuższy czas. Zaproponuj mu korzystanie z mat do lizania. Ich używanie pozytywnie wpływa na higienę jamy ustnej oraz działa uspokajająco. Redukuje stres i pozwala szczenięciu zrelaksować się w czasie rozłąki z właścicielem.

W tej kategorii na uwagę zasługują pluszowe zabawki. Zagwarantują pupilowi poczucie bezpieczeństwa i świetnie nadadzą się do tarmoszenia. Interaktywne miski i gry będą sprzyjać rozwijaniu zmysłów oraz pomogą ćwiczyć cierpliwość. Zwierzakowi zapewni to niezbędny wysiłek umysłowy. Kompletując wyprawkę dla szczeniaka, rozważ również zakup maty węchowej. Twój ulubieniec będzie doskonalił umiejętność koncentracji i wytrwałości. Zmęczy się taką zabawą bardziej niż na intensywnym spacerze.

 

Najlepsze suche i mokre karmy dla szczeniaka

Każdy świadomy właściciel doskonale zdaje sobie sprawę z istotnej roli prawidłowego żywienia rosnącego psiaka. Aby dostarczyć mu wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz odpowiedniej ilości kalorii. Warto każdego dnia stosować najwyższej jakości zbilansowane karmy dla szczeniąt. Zależnie od preferencji właściciela i samego psiaka. Zdecydować można się na suche granulki lub mięsne puszki o zróżnicowanych smakach. Pierwsze z tych rozwiązań cechuje się wysoką kalorycznością. W konsekwencji pupil zjada posiłki o mniejszej objętości. A jego wyżywienie mniej obciąża domowy budżet. Jeżeli natomiast zależy Ci, by Twój ulubieniec dostawał jedynie minimalnie przetworzone pożywienie. Sięgnij po mokrą karmę w puszce. Poszczególne marki w swoich produktach wykorzystują różne rodzaje mięs. Możesz łatwo dobrać smak posiłku do upodobań psiaka i jego ewentualnej alergii pokarmowej.

 

Delikatne przysmaki dla wrażliwego szczeniaka

Szczenięcy wiek to najlepszy czas na naukę komend i dobrych manier. Znacznym ułatwieniem w trakcie szkolenia będą pyszne i zdrowe smakołyki, dedykowane dla najmłodszych czworonogów. Wzmacniają one pozytywne zachowania. Umacniają więź z właścicielem. Pozwalają to na szybsze osiągnięcie pożądanych efektów treningu. W sprzedaży znajdziesz przysmaki wyprodukowane z różnych typów mięs, nierzadko o odmiennych rozmiarach. W konsekwencji łatwiej dopasujesz je do wielkości swojego ulubieńca oraz jego preferencji smakowych. W ofercie nie zabrakło miękkich i twardych kąsków z owoców i warzyw czy insektów. Te przysmaki mogą stać się ciekawym urozmaiceniem diety czworonoga. Chcesz zająć pupila na dłużej? Zaproponuj mu duże smakołyki w postaci suszonych uszu, serc bądź chrząstek. Zapewni mu to pyszną zabawę na długi czas. A może w Twoim domu zamieszkał wyjątkowo wybredny szczeniak? Z pomocą przyjdą Ci aromatyczne posypki. Dzięki nim każda miseczka z jedzeniem zostanie wylizana do czysta.