• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Holland Animal Care

HOLLAND ANIMAL CARE - wszystko dla zwierząt

Holland Animal Care to holenderski producent szerokiej gamy produktów dla zwierząt, działający na rynku od 1987 roku. W ofercie marki dostępnych jest około ośmiu tysięcy produktów. Niemal dla wszystkich gatunków zwierząt, w tym również dla domowych pupili, psów i kotów. Asortyment naszego sklepu opiewa przede wszystkim w akcesoria niezbędne w prawidłowej pielęgnacji zwierząt marki Holland Animal Care. Między innymi w specjalne miski spowalniające jedzenie, maty chłodzące czy zabawki-schowki na przekąski.


Holland Animal Care - certyfikowana żywność, leki i suplementy

Producent Holland Animal Care ma w swojej ofercie nie tylko akcesoria dla zwierząt, ale również szeroki wybór pasz, leków czy suplementów diety. Jego asortyment skierowany jest zarówno do hodowców bydła, jak i do właścicieli zwierząt domowych. Żywność Holland Animal Care produkowana jest zgodnie z najwyższymi standardami. Produkty tej marki zostały oznaczone znakiem VLOG, co oznacza, że powstają bez użycia organizmów modyfikowanych genetycznie. Co więcej, producent posiada także koncesję na obrót lekami weterynaryjnymi dostępnymi bez recepty. Ich dystrybucja odbywa się zgodnie z wytycznymi GMP, określającymi prawidłowe warunki produkcji i przechowywania tego typu wyrobów.


Holland Animal Care - zabawki dla psów

Przeglądając ofertę psich produktów marki Holland Animal Care, łatwo zauważyć, że marka tworzy swoje akcesoria dla zwierząt w bardzo przemyślany sposób. W jej ofercie dostępne są między innymi zabawki, wyprodukowane z nietoksycznego, trwałego tworzywa. Pozwalające łączyć przyjemne z pożytecznym. Jedną z najciekawszych propozycji tej marki stanowią zabawki na przysmaki. Spowalniają one jedzenie, a przy tym dbają o higienę jamy ustnej psiaka poprzez masaż dziąseł i czyszczenie uzębienia z osadów. Ponieważ Holland Animal Care to producent, który kieruje się przede wszystkim pasją i miłością do zwierząt. Jego akcesoria powstają także z myślą o prawidłowym rozwoju psychicznym czworonogów i ich doskonałym samopoczuciu. Jednym z najlepszych przykładów produktów, które powstały zgodnie z tą dewizą, są niepękające bańki o zapachu masła orzechowego. Sięgając po nie, opiekun może zagwarantować doskonałą zabawę zarówno pupilowi, jak i sobie. Warto wspomnieć przy tym, że bańki dla psów są nietoksyczne i hipoalergiczne, a dzięki zawartości żelatyny utrzymują się znacznie dłużej niż klasyczne bańki, które nie nadają się do zabawy ze zwierzętami.


Holland Animal Care - letnie niezbędniki posiadacza psa

Jak zostało wspomniane, Holland Animal Care to producent, który ma w swoim asortymencie imponujący wybór produktów dla zwierząt różnego gatunku. Obejmujący zarówno żywność i suplementy diety, jak i akcesoria. Jeśli chodzi o jego produkty dla psów, to na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim te stworzone z myślą o zapewnieniu pupilom bezpieczeństwa i komfortu. Przed nadejściem lata, warto zaopatrzyć swojego czworonoga między innymi w chłodzącą matę, zraszacz czy basenik, który zagwarantuje psu możliwość schłodzenia się w upalne dni. Akcesoria Holland Animal Care będą bezpiecznym i trwałym rozwiązaniem, któremu można zaufać.